Обережно! Прочитання цієї статті може зробити Вас відчайдушним сиднем!

 «Це ще чому?» - Скажете Ви, запитально підняв брову вгору. Насправді ми не жартуємо. Компанія «Art-i-Chok» протягом 20-ти років активно займається дизайном інтер'єру, створюючи не просто затишні і стильні приміщення, немає. Ми створюємо інтер'єр, побачивши який кожен другий замовник ловить себе на думці, що з такого будинку навіть виходити нікуди не хочеться! Інша половина наших клієнтів подумки складає список людей, яких потрібно запросити додому в найближчі вихідні. Адже такою красою і витонченістю важко не похвалитися!

Багато інших компаній обіцяють Вам «створити будинок мрії» та від таких пропозицій явно віддає не просто плагіатом, а справжньою ксерокопією. Причому досить поганої якості. «Art-i-Chok» пропонує набагато більше - ми допоможемо Вам створити будинок ще краще того, про який Ви самі могли б мріяти.

Потрібен дизайн інтер'єру квартири, офісу, бутика, дитячої кімнати або іншого приміщення? Будь-яке питання, пов'язаний з дизайном і архітектурою - це до нас. Дизайн інтер'єру в Києві - наша робота, а не Ваша турбота!

Хочете дізнатися більше про нас? Дізнайтеся!

Хто ми?

Компанія «Art-i-Chok» - це екіпаж справжніх профі. Добірні креативщики, геніальні дизайнери, працьовиті будівельники, надійні організатори робіт - всі ці люди знають і люблять свою справу. Щодня ми борозни океан різноманітних замовлень і відкриваємо нові острови дизайн-проектів.
Ми пропонуємо комплексний підхід до кожного індивідуальним замовленням. Ми не просто створюємо проектування інтер'єрів, але і виконуємо всі види ремонтно-будівельних робіт, а також підбираємо комплектацію меблів та необхідних матеріалів для здійснення замовлення.
Що ми можемо Вам запропонувати?

Ви дуже здивуєте нас, якщо у списку запропонованих послуг не знайдете необхідний Вам сервіс. А список цей складається з таких корисностей як:

- Дизайн інтер'єру для будь-якого закладу;

- Архітектурне проектування;

- Перепланування приміщень;

- Ремонтно-будівельні роботи;

- Візуалізація проекту;

- Розпис інтер'єрних елементів;

- Персональний підбір меблів, декору та освітлення для інтер'єру;

- Постачання і доставка меблів, декору та освітлення;

- Твори мистецтва для будинку: від живописних портретів до фамільних гобеленів;

- Особиста консультація дизайнера в питаннях інтер'єру та архітектури;

 

Чим Art-i-Chok відрізняється від інших дизайн-компаній?

Завжди дотримуємось домовлені терміни виконання замовлення;
Ставимо бажання клієнта вище модних течій і тенденцій;
Виконуємо стильний проект індивідуально для конкретного замовника;
Вміємо чути, слухати і реагувати на побажання своїх клієнтів;
Ми пропонуємо Вам не просто гарні, але кращі варіанти;
Забезпечуємо необмежений комплекс робіт, від створення проекту до втілення його в реальний інтер'єр;

Чому саме ми підходимо Вам?

У житті всяке трапляється. Безліч людей хотіли б самі створити свій ідеальний будинок або заклад, але це бажання не завжди збігається з можливостями. Тому Вам варто покластися на майстрів компанії «Art-i-Chok», які втілять Ваші дизайнерські фантазії, поки Ви будете займатися своїми справами. Особливо це стосується таких випадків:

- У Вас є бажання, але немає часу зайнятися бажаним проектом.

- У Вас є час і бажання, але немає досвіду і навичок в тонкощах дизайну та будівництва.

- У Вас чарівний малюк, але через нього Ви постійно не висипається.

- Локально Ви знаходитесь далеко від об'єкта для змін, наприклад за кордоном або в іншому місті.

- Ви успішний ділова людина, яка розуміє що «кожному своє» і займатися дизайном для Вас повинні інші люди.

У будь-якому з цих випадків «Art-i-Chok» стане надійним рятівним колом. Все дуже просто: ми створюємо дизайнерський проект і відразу висилаємо Вам його на узгодження в електронному вигляді. Відразу після початку ремонтно-будівельних робіт наш виконроб щодня надсилає Вам фото-звіт. Так Ви зможете спати спокійно й бути впевненими в тому, що робота не стоїть на місці і виконується в тому руслі, яке Ви самі обрали.

На нашому сайті Ви знайдете ще й таку практичну послугу як калькуляція проекту. З її допомогою Ви зможете визначити вартість майбутніх робіт з урахуванням площі Вашого приміщення. У час доби цей сервіс доступний для наших клієнтів.

 

Компанія «Art-i-Chok» вміє не тільки красиво обіцяти, але й красиво виконувати! У цьому наша головна відмінність від інших дизайн-компаній. І якщо ми говоримо що створимо для Вас приміщення неймовірної краси або затишне сімейне гніздечко - значить, такий результат Ви і отримаєте.

Не бійтеся піти назустріч своїм ідеям і марень, кожне Ваше бажання буде почута і врахована. Адже ми працюємо для задоволення своїх клієнтів і дбаємо про репутацію компанії «Art-i-Chok».

Краса або затишок - а що оберете Ви?

Звичайно, Ви як раціональна людина, віддасте перевагу вбити двох зайців одним пострілом. І правильно зробите. Будь-яке приміщення (особливо Ваш будинок) повинно бути не тільки естетично привабливим і стильним, але і затишним. Вам повинно бути комфортно, а відчуття затишку розташовує до кращому сприйняттю краси в дизайнерських рішеннях.

Дизайн житлових приміщень у Києві часто буває однобоким і поєднує єдину частину «домашнього інь-Яня». Хтось віддає перевагу незручну, але «модну» меблі та кричущі кольори. Хтось може годинами лежати на м'якому комфортному дивані, закривши очі - щоб не бачити блідою обстановки навколо. В обох випадках можна тільки поспівчувати власникам таких квартир. А Вам ми пропонуємо свої послуги, за допомогою яких Ви отримаєте ідеальне приміщення, що поєднує гармонію і красу.

В умілих руках наших фахівців і майстрів Ваш будинок стане уособленням домашнього тепла, затишку і чарівною краси. Приваблива атмосфера буде розташовувати до приємного проведення часу, і в той же час кожна деталь буде підібрана для повноцінного відпочинку. Новий інтер'єр сподобається Вам, Вашим близьким і гостям.

Можливо, у Вас давно накопичилося кілька важливих для Вас питань щодо інтер'єру чи архітектурного рішення, але Ви не знали, у кого краще запитати. Порадьтеся з нашими фахівцями! Рівень їх компетенції дозволяє дати ділову пораду в питаннях інтер'єру для таких приміщень як будинок, квартира, офіс, кафе, нічний клуб, бутік і безліч інших. Абсолютно будь-який простір можна зробити краще, якщо проконсультуватися з досвідченим знавцем своєї справи.

Кваліфікація вищого рівня, вміння орієнтуватися в стилях декору, знання сучасних тенденцій інтер'єрної моди - всі ці уміння і навички наші профі розділять з Вами. Компанія «Art-i-Chok» завжди готова прийти Вам на допомогу!

Ми дивимося на звичний підхід до дизайну з нових кутів зору. Ніякої банальщини і тривіальних «новинок».

 

Як домовитися з дизайнером?

Кожен наш замовник приходить до нас зі своїми ідеями і бажаннями щодо дизайну інтер'єру. Всі клієнти хочуть отримати в результаті стильове рішення приміщення, яке відрізняється оригінальністю і комфортабельністю. І для того, щоб втілити їх побажання в реальність, наші фахівці ставлять їм перелік важливих питань. Виглядає цей процес як ділова, але дружня розмова. Ми поговоримо про потрібний Вам кількості кімнат, про склад сім'ї, про предпочитаемой колірній гамі і виборі стилю дизайну. Ми вислухаємо всі Ваші побажання і зреагуємо на них. А в результаті ми сформуємо технічне завдання для конкретного дизайнерського проекту.

Мистецтво сучасного дизайну створюється на фундаменті модних течій і тенденцій в оформленні інтер'єру. Звичайно, ми цінуємо здобутки та розробки фахівців нашої галузі, але для нас мода - це не найголовніше. Все тече, все змінюється, і так само швидко на зміну одним віянням приходять інші. Мода - дама примхлива і непостійна. Сьогодні вона диктує одні постулати, а завтра зазиває до кардинально протилежним стильовим рішенням.

Не забувайте, що Ваш будинок - це, перш за все Ваша фортеця, а не модний подіум. У його стінах Вам захочеться відчувати себе затишно і спокійно, а не жмуритися на кричущі елементи сучасного підходу до інтер'єру. Дизайн Вашої квартири повинен радувати Ваші очі і бути комфортним для проводження часу. Тому наше завдання - зробити Ваш будинок прекрасної обителлю, в яку приємно повертатися після трудового дня. У ньому Ви повинні відчувати себе дійсно як вдома, а не як в розкішному номері однодобового готелю.

Не хвилюйтеся, якщо миле серцю інтер'єрне рішення виявиться «не в моді». Сьогодні його можуть вважати консервативним, а через кілька місяців протягом тенденцій кардинально зміниться. До того ж, наші фахівці можуть надати сучасний смак будь дизайн-проекту. У компанії «Art-i-chok» вище всього цінується індивідуальний підхід до кожного замовника.

Ми візуалізуємо Ваші мрії!

«Art-i-chok» акцентує увагу на важливості Ваших особистих бажань, а не малюночків в дизайнерських журналах. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і не бійтеся висувати власні пріоритети! Якщо ж Ви не знаєте, як точно описати свій будинок мрії словами, ми допоможемо його візуалізувати. Ви можете ознайомитися з усіма існуючими стилями, побачити свіжі новинки сучасного інтер'єру, дізнатися про правила розподілу меблів в будинку - все як велів фен-шуй! Кожен елемент декору, деталь освітлення, аксесуар або розпис повинні гармонійно доповнювати один одного і створювати єдиний і прекрасний Інтер'єр.

Що стосується безпосередньо стилістики, то вибір тут найширший. Класичний стиль інтер'єру незмінно користується популярністю, як і мінімалізм, романтизм, англійський стиль. Якщо Вас цікавить американський колоніальний стиль або білосніжний скандинавський інтер'єр - ми до Ваших послуг. Творчі особистості віддають перевагу яскравому арт-деко, комусь подобається достаток матеріалів ручної роботи, а хтось мріє про затишний і оригінальному лофте. У нас Ви знайдете все, чого душа забажає!

Як протікає процес створення інтер'єру?

Перш за все, ми цінуємо кожного замовника як особистість, прислухаємося до нього. Ми робимо все можливе і неможливе для того, щоб в своєму будинку Ви відчували себе господарем.

На першому етапі спільної роботи ми складаємо список побажань клієнта щодо його будинку, офісу, нічного клубу або іншого приміщення. Далі ми створюємо повноцінну картину дизайнерського проекту, що відображає всі сторони майбутньої роботи. Наступний етап - підбір рішень для виконання всіх ідей на практиці. Така акуратна планування дозволяє не тільки позначити обсяг ремонтно-будівельних робіт, але й забезпечити своєчасну здачу проекту.

Постійний зворотний зв'язок з замовником дозволяє вносити корективи на кожному етапі створення проекту. У Вас буде можливість незримо бути присутнім при виконанні всіх видів робіт і бачити результат на власні очі. А в призначений день здачі проекту Ви отримаєте готовий інтер'єр і полюбите свій новий дизайн всіма фібрами душі!

Компанія «Art-i-chok» приємно здивує Вас поєднанням вищої якості виконання робіт, конкретними термінами і хорошими цінами за кращий дизайн інтер'єру.

Наскільки широкі наші можливості?

У процесі створення будь-якого дизайнерського або архітектурного рішення завжди присутня нота закону. Особливо це стосується питання перепланування житлових і нежитлових приміщень. Наша компанія візьме на себе підготовку пакету документації для узаконення Вашої перепланування. Також ми надамо Вам необхідні консультації юриста в процесі узгодження з законом перепланувальних питань. Ми гарантуємо Вам вирішення всіх правових аспектів, а крім цього пропонуємо наступні послуги:

Проектування у віддаленому режимі;
Презентація готового проекту в анімаційному вигляді;
Перепланування всіх видів приміщень;
Узгодження до закону питань перепланування закладів;
Консультування фахівців у галузі дизайну та архітектури;
Послуги кращих дизайнерів інтер'єру в Києві;
Ремонтно-будівельні роботи всіх типів;
Художній розпис стін і елементів інтер'єру;
Авторський нагляд за процесом робіт;
Підбір та постачання елементів декору, освітлення, меблів для інтер'єру.
Фахівці компанії «Art-i-chok» створюють свої дизайнерські й архітектурні шедеври не лише в Києві. Не має значення, де Ви знаходитесь - в іншому місті нашої країни чи за кордоном, в будь-якому місці Ви можете зв'язатися з нами і отримати необхідну допомогу.

Дуже часто до нас звертаються з питаннями щодо комплектації інтер'єру. Клієнтів цікавить, де і як краще підібрати меблі, деталі декору та освітлення, матеріали для виконання будівельних та оздоблювальних робіт. Всі підкажемо і розповімо. Завдяки нашим зв'язків з надійними постачальниками, ми допоможемо Вам заощадити дорогоцінний час і гроші. Ми запропонуємо обширні каталоги та зразки продукції, а Ви зможете вибрати варіанти відповідні Вашому смаку і гаманця.

Якщо Ви можете дозволити собі самі розкішні товари - нашим завданням буде тільки підбір і вища якість продукції. Для тих, чиї кошти обмежені, ми запропонуємо ще один варіант. Фахівці студії «Art-i-chok» врахують Ваш бюджет і допоможуть вибрати гідну альтернативу дорогим матеріалами та меблів.

В якості естетичного десерту пропонуємо Вам ознайомитися з дизайн-проектами студії «Art-i-chok». Адже краще один раз побачити обіцяне, ніж сто разів почути про його достоїнства.

Дивіться і телефонуйте! Наш екіпаж готовий до всіх Ваших питань, побажань і місії створення Вашого ідеального інтер'єру!

© 2005-2017 «Art-i-chok»