1. Главная
  2. Мебельное направление

КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЕКТУ

РОЗРАХУВАТИ

Світло і меблі в Art-i-Chok

Студія дизайну Art-i-Chok пропонує зробити революцію в меблюванні й освітленні будь-якого приміщення. Завдяки співпраці з провідними європейськими фабриками, перелік «комфортних» послуг нашої студії включає повну комплектацію об'єктів меблями і світлотехнікою. Ми створюємо дизайн інтер'єрів, філігранно поєднуючи Ваші побажання з приголомшливими пропозиціями, які надають кращі виробники з Італії, Іспанії, Німеччини, Англії.

Чому варто звернутися в Art-i-Chok?

Відповідь очевидна. Наша компанія пропонує унікальні можливості: проектирующий дизайнер забезпечує професійну підтримку при роботі з каталогами та складанні кінцевого проекту, менеджер не обмежує Вас у виборі, пропонуючи відразу кілька варіантів, складених кваліфікованими фахівцями. Ми не зупиняємося на співпраці з вузьким колом фабрик-виробників, постійно розширюючи пропозицію і Ваші можливості. Основним же критерієм відбору постачальників були і залишаються надійність, якість і індивідуальність.

Меблева мрія від Art-i-Chok!

Купити італійські меблі для створення вишуканої обстановки, максимально відповідної Вашим смакам і побажанням, зовсім не складно. Досить ввести в пошуковий рядок браузера «італійські меблі київ». Але тільки у нас Ви зможете отримати максимум інформації про моделі,які Вас цікавлять . До Ваших послуг барвисті каталоги, технічна документація, зразки обробок і тканин. Досвідчені менеджери оперативно і точно оброблять замовлення відповідно до проекту, який виконують дизайнери студії. «Комфортні» послуги від Art-i-Chok включають також безкоштовний виїзд замірника, доставку, установку, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Всі етапи обробки замовлення при цьому ретельно продумані: Ваша меблі не буде припадати пилом ні в приміщенні, де ще не закінчений ремонт, ні на складі компанії - вона буде поставлена ​​в точно зазначений термін.

Телефонуйте в Art-i-Chok, створіть свою реальність!

Мій дім - моя фортеця. Ця фраза є відображенням думки переважної більшості людей. «Мій дім - моя індивідуальність» - стане віддзеркаленням не тільки думки, а й дійсності кожного клієнта Art-i-Chok. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, абсолютна увага фахівців до всіх нюансів, деталей, акцентів і побажань дозволять створити неповторний і ексклюзивний інтер'єр саме для Вас.

Для того щоб швидко купити меблі, Київ пропонує масу можливостей і варіантів. Але тільки в Art-i-Chok мрії стають реальністю. Телефонуйте прямо зараз!

(097) 437-12-27

(044) 451-85-46

© 2005-2017 «Art-i-chok»