1. Главная
  2. О дизайне
  3. На чем сэкономить во время ремонта?

КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЕКТУ

РОЗРАХУВАТИ

Заощаджуємо під час ремонту

На чому заощадити під час ремонту?

Не знайшли що шукали?
Телефонуйте ми підкажемо

+38 (044) 451 85 46

Хочете недорогий і якісний ремонт? Існує думка, що таке можливо. Ось тільки реальних прикладів подібного, навіть якщо довго шукати, ви не знайдете.

З чого складається ремонт?

Давайте розберемося з яких саме статей витрат складається ремонт:

1. Дизайн-проект (концепція в 3Д і візуалізації) - є основними документами, на підставі яких закуповують матеріали для чорнової і чистової обробки, виконує роботи команда будівельників.

2. Оплата послуг працівників - ви можете найняти ремонтно-будівельну компанію, яка зробить все «під ключ» або самостійно шукати і наймати кожного необхідного фахівця, невсипно контролюючи процеси і їх етапність. А потім розбиратися - чому не в строк, чому немає прямого кута, чому мішок битою плитки? ...
3. Закупівля матеріалів для чорнового ремонту - це те, без чого неможливо підготувати вашу квартиру або окреме приміщення під чистову обробку. Якщо підготовчі роботи будуть виконані неправильно, без дотримання технології та закупівлі якісних матеріалів, це позначиться не тільки на зовнішньому вигляді, але і довголіття всього ремонту.
4. Закупівля необхідного для чистового ремонту - це фінішні оздоблювальні матеріали (плитка, паркетна дошка, шпалери, декоративна штукатурка і т.д.) і всі ті необхідні предмети (сантехніка, світильники, обладнання, меблі), які ви бачите в специфікації готового проекту дизайну інтер'єру .
5. Закупівля та встановлення тих матеріалів і предметів інтер'єру, без яких можна якийсь час проживати в квартирі або кімнаті після закінчення ремонту. Наприклад, текстиль, килими, картини. Це те, що дизайнер зі смаком допоможе підібрати без великих витрат на декорування.

На чому заощадити?

Часто люди під час ремонту економлять на дизайн-проекті, розраховуючи підібрати і продумати все самостійно. Звичайно, в простій програмі для любителів дизайну інтер'єру можна задати розміри приміщення і розставити меблі, «пофарбувати» стіни і підлогу. Однак навіть таке завдання, що здається простою, не завжди дає хороший результат, так як у непрофесіонала з першого разу не виходить цілісна і красива картинка.

Варто пам'ятати, що дизайнер, він же часто і архітектор, здобував освіту 5-6 років і кілька років працював, перш ніж почати розробляти дизайн для вашого інтер'єру. Дизайн проект - це результат знань і досвіду конкретного професіонала, або навіть всієї дизайн-студії. Крім того, складання проекту - це не тільки підбір кольорів, матеріалів, меблів і предметів інтер'єру. При розробці концепції для приміщення дизайнер в обов'язковому порядку враховує такі нюанси: розташування кімнати відносно сторін світу, необхідний функціонал приміщення, становить специфікації, допомагає здійснити закупівлю декоративних матеріалів. Крім того, важливо вписатися в бюджет, виділений на ремонт, а для цього доведеться зробити детальну калькуляцію всього необхідного для обробки стін, підлоги і стелі, меблів і предметів інтер'єру, враховуючи реальні ринкові ціни.

Ви все ще впевнені, що впораєтеся з цим самостійно? А чи є у вас на це час? Якщо хоча б на одне з питань ви відповіли «ні», замовляйте проект у професіоналів дизайн-студії Art-i-chok design в Києві. Зв'язатися з нами для обговорення деталей і питань, що виникли, ви можете за телефоном +38 (097) 437 12 27 або поштою: info@art-i-chok.com.ua

Розповісти друзям

© 2005-2017 «Art-i-chok»