ЖК Skyline

ЖК Skyline

До неможливості чудовим є ультрасучасний житловий комплекс Skyline, що розташувався в Києві на вулиці Щорса. Тут незвично просторі за київськими мірками апартаменти, з панорамними вікнами, за якими відкривається неймовірно красиві види - тут буде по-справжньому здорово жити! Skyline оснащений за останнім словом техніки, а архітектурні та дизайнерські рішення розроблені спільно закордонними і вітчизняними бюро на найвищому рівні. Однак, незважаючи на всі переваги цього комплексу, все ж елітний дизайн інтер'єру квартири в ЖК skyline - це те, про що доведеться подбати господарям придбаного житла. Саме з цієї причини, питання про те, скільки коштує перепланування квартири в ЖК skyline досить сильно цікавить інвесторів - адже так хочеться, щоб квартира була дійсно стильної і затишної! І подбати про це зможуть тільки справжні професіонали - знайти їх ви зможете в майстерні дизайну Art-i-Chok. З нами ви зможете досягти наміченого результату з мінімумом витрат часу.

Перепланування в квартирі ЖК skyline - з чого почати?

Якщо вас вже розбурхує питання вигляду вашого житла, то вже саме час звернутися до нас - це і буде той, з чого найкраще почати шлях до оформлення придбаного житла. Однак, якщо говорити більш конкретно, то співпраця наше може виглядати приблизно таким чином:

• Особиста зустріч на об'єкті або у нас в офісі за ароматною чашкою кави. Ми уважно вислухаємо ваші побажання і постараємося з'ясувати для себе всі важливі нюанси, для того щоб створити комфортний інтер'єр для вашої родини.

• Далі дизайнери створять проект планування квартир в ЖК skyline, виходячи з уточненою у вас інформації.

• Після цього, запропонований дизайн елітних квартир в ЖК skyline буде доопрацьовуватися, щоб ідеально відповідати вашим потребам.

Що ми можемо запропонувати своїм клієнтам або чому саме ми?

Кожен потенційний споживач хоче бути впевненим у правильності свого вибору. Ми впевнені, що вирішивши співпрацювати з нами, ви точно залишитеся задоволені, і для цього команда Art-i-Chok докладе всіх зусиль!

• Якщо ви тяжієте до всього ексклюзивному, то ми із задоволенням запропонуємо вам авторський дизайн квартир в ЖК Skyline або ексклюзивний vip дизайн квартир. В цьому випадку ви можете бути повністю впевнені, що навіть натяку на схожість з іншим житлом - не буде. Кожен проект відрізняється індивідуальним підходом до кожної сім'ї і озвученим вимогам.

• Але не варто думати, що ми можемо запропонувати тільки дорогі варіанти дизайну. Для тих, хто хоче отримати по-справжньому затишну і красиву обстановку в новій квартирі, ми можемо запропонувати типовий проект студії, «одягнувши» його на розроблені планування 1, 2-х, 3-х кімнатних квартир в ЖК Skyline. Вони нічим не поступляться по функціональності і зовнішньому вигляду дорожчим проектам, але при цьому дозволять вам заощадити цілком відчутну суму грошей.

Тому, якщо вам потрібні тільки кращі дизайнерські проекти квартир в ЖК Skyline - наш колектив до ваших послуг!

Приклад об'єднання двох квартир для сім'ї з трьох осіб в ЖК Skyline:

© 2005-2017 «Art-i-chok»