ГоловнаПро дизайнЦегла і лофт в інтер'єрі

КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЕКТУ

РОЗРАХУВАТИ

Цегла і лофт в інтер'єрі

Цегляна стіна в інтер'єрі - це завжди цікаво, часто стильно, як правило, оригінально. Причин, щоб зважитися на подібний хід у вашій квартирі, насправді досить багато, і ось вам 5 найбільш очевидних:

1. Спочатку незакрита цегляна кладка використовувалася в приміщеннях, оформлених в стилі лофт - зрозуміло, внаслідок того, що подібний напрямок в дизайні було народжене американської молоддю, мало заробляє і багато яка витрачає на розваги, основна причина полягала в ... економії. Полягала і часто полягає і по сьогодні: залишити "голої" грубувату цегляну кладку набагато дешевше, ніж купувати десятки мішків штукатурки, що вирівнює стіни.

2. Народившись і швидко ставши популярним, лофт придбав популярність і увійшов в моду. Цей стиль і зараз в тренді, тому незакрита цегляна кладка актуальна для тих, хто в оформленні свого будинку прагне йти в ногу з часом.

 

3. Незакрита цегляна стіна - відмінний "полотно", на якому чудово малюються багато стилей. Кантрі, прованс, англійська, романський і середземноморський стиль - всі вони відмінно вписуються в необроблену цеглу, яка тільки додає їм колориту і вносить певну "родзинку". Крім того, це універсальна "канва" і для створення нежитлових приміщень - кафе, театральних студій, мистецьких майстерень.

4. Грамотно підібрані фактури і кольору, професійна обробка матеріалу, "гри" з швами - фахівці завжди можуть підібрати такий варіант, який на тлі певної масовості буде надавати кімнаті незвичайний вигляд, оригінальний, нестандартний і незаялоджений. Зухвалість, загадка, таємниця і удаваний таким близьким і доступним відповідь - ось загальні риси приміщення, в оформленні якого присутня відкрита цегла. Загалом, непоганий спосіб самовираження господаря квартири, як би дивно не звучала ця фраза.

5. Сучасне будівництво рідко використовує цеглу в якості основного матеріалу, проте, ще 50-70 років тому ситуація була кардинально іншою - з нього будувалися стіни в багатьох радянських квартирних будинках. Якщо вам хочеться зберегти дух часу, створити в кімнаті атмосферу минулого, нерозривно пов'язати інтер'єр з історією сім'ї, незакрита кладка - оптимальне рішення.

© 2005-2017 «Art-i-chok»