1. Главная
 2. Проекты
 3. Дизайн интерьеров
 4. River Stone: black & white

КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЕКТУ

РОЗРАХУВАТИ

River Stone in black

 • Як до Вас звертатися:

  Ваш номер телефону:

  Ваш e-mail:

  Жителі ЖК RiverStone – комфортабельних апартаментів на березі Дніпра, щодня насолоджуються неперевершеним виглядом з широких панорамних вікон. З них помітно як хвилюється Дніпро і перевдягається з літа в осінь цвітучий парк, як виблискують золотом на сонці куполи Києво-Печерської лаври й стоїть на варті нашої безпеки Батьківщина-Мати.

  Новий житловий комплекс вражає ультрасучасним поєднанням скла та металу, архітектурним лаконізмом кожної деталі від фасаду будинків, який змінює свою кольорову гаму залежно від погоди, й до форми віконних рам.

  Перепланування і дизайн квартири в ЖК RiverStone молода сім’я також вирішила зробити в стилі сучасного мінімалізму. Суворе поєднання сірого і чорного кольору, правильна геометрія, злиття матових і глянсових 3D-фактур. У чіткості ліній і простоті форм відображається вся досконалість лаконічного стилю. Нічого зайвого.

  Дизайн квартири за бажанням клієнтів виконаний в спокійній колірній гамі, яка сприяє відпочинку і розслабленню після насиченого робочого дня. Легкості інтер'єру надають також вертикальні елементи настінного монтажу. Вони не ґрунтуються на ніжках, а, наче, висять у просторі. У спальні ширяє в повітрі легке прозоре крісло-гніздо, вмостившись в якому можна сповна насолодитися чудовим видом з вікна.

  Лаконічність дизайнери підкреслили чорним деревом, яке у вигляді декількох рядів дерев'яних балків об'єднує зону вітальні та спальні, а також прямує стелею в коридор, освітлюючи шлях вбудованими лампами.

  Зону студіо , яка поєднує вітальню і кухню чудово доповнює арт-приклад сучасного мистецтва – графічна картина.

  Дизайнери Art-i-Chok подбали про те, щоб вся техніка, у тому числі й такі кліматичні системи як кондиціонування, вентиляція та опалення були зовсім непомітні в інтер'єрі. Тому надали перевагу не стандартним настінним кондиціонерам, а канальним, повітроводи яких заховані в підшивній зоні стелі, а в кімнатах видно тільки вузькі розподільні решітки.

  В результаті дизайн квартири від Art-i-Chok здивував молодих господарів бездоганністю сучасного мінімалізму, як і було задумано.

  замовити проект
 • Вітальня

 • Спальня

 • Санвузол

 • Хол

 • Планувальні рішення

© 2005-2017 «Art-i-chok»