АМПІР

 • Як до Вас звертатися:

  Ваш номер телефону:

  Ваш e-mail:

  Перед нами стояло завдання продемонструвати широкі можливості поліуретанової ліпнини Orac decor в новому шоу-румі Ампір, а також зонувати місця для роботи з замовниками по декількох напрямках.
  Ми показали максимальну кількість варіантів використання поліуретанового матеріалу, можливості його різноманітного застосування як в сучасних так і традиційно-класичних інтер’єрах, неймовірні приклади його фарбування. Ідей, щодо застосування в інтер’єрах така безліч, що невеликий фрагмент можливо масштабувати на великі простори, в чому, власне, і полягає ідея продажів.

  замовити проект
 • Showroom поліуретанового декору

  Перед нами стояло завдання продемонструвати широкі можливості поліуретанової ліпнини Orac decor в новому шоу-румі Ампір, а також зонувати місця для роботи з замовниками по декількох напрямках. Ми показали максимальну кількість варіантів використання поліуретанового матеріалу, можливості його різноманітного застосування як в сучасних так і традиційно-класичних інтер’єрах, неймовірні приклади його фарбування. Ідей, щодо застосування в інтер’єрах така безліч, що невеликий фрагмент можливо масштабувати на великі простори, в чому, власне, і полягає ідея продажів.

© 2005-2017 «Art-i-chok»