1. Главная
 2. Проекты
 3. Фото реализованых объектов
 4. Функциональный простор

КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЕКТУ

РОЗРАХУВАТИ

Функціональний простір

 • Як до Вас звертатися:

  Ваш номер телефону:

  Ваш e-mail:

  Art-i-chok Design представляє дизайн квартири, який створює тенденції і комфорт проживання. Ця сучасна квартира, дизайн якої поєднує contemporary і лофт, знаходиться на Печерську, в ЖК "Новопечерський двір". Статусність апартаментів підкреслюють натуральні матеріали і арт-об'єкти, без яких клієнти не бачать своє існування комфортним.
  Наші замовники: молода сім'я їх 4-х чоловік: батьки і їх дві непосиди. Для батьків були особливо важливі стиль, зручність, безпека дітей; для дітей - відкритий простір. Ми поєднали їх побажання в новому дизайні, особливо приділивши увагу лаконічним м'яким формам окремо стоячих меблевих елементів і зонування. Світильники простої геометричної форми (від компаній NEMO (вітальня) і Delta Light (передпокій, кухня) м'яко вписуються і органічно заповнюють простір світлом.
  Вітальня, їдальня і кухня знаходяться в єдиному просторі, зручному як для ігор дітей, так і для спокійного перегляду телебачення або святкової вечері.
  Зручність готування забезпечує прості і лаконічні кухонні меблі фабрики ASTER, а також грамотно спланований функціонал і її наповнення. Строгість форм кухонних меблів дозволила надати невеликій площі кухні простору і світла.
  Передпокій відокремлений від вітальні декоративною перегородкою з масиву дуба, що складається з безлічі вертикальних балок, які задають ритм пересуванню. У передпокої знаходиться гардеробна кімната, що нагадує скляний куб, мінімалістичний, але вкрай функціональний по наповненню.
  Велика кількість дерев'яних деталей в обробці додає апартаментам теплоти і затишку. Поєднання дерева і димчастих матових поверхонь - респектабельності. Відчуття спокою підсилюють м'які меблі приглушених тонів, текстильні елементи і «обволікаючу» зональне освітлення. Картини відомого українського художника, Олександра Добродія, навпаки - стали яскравим, соковитим акцентом в оформленні кожної кімнати.
  Ванна кімната втілює ідею функціонального затишку: тільки практичність і мінімум деталей. Для тактильного задоволення на рівні з візуальним ми використовували плитку Venis park (Іспанія). Господарі квартири з радістю повідомили, що «хвилястість» стін викликає асоціації, пов'язані тільки з відпочинком на морському узбережжі. А якщо наші клієнти по справжньому можуть розслабитися будинку, значить ми, як дизайнери, свою роботу зробили правильно: вислухали, створили грамотний проект і простежили за його реалізацією.
  Дизайнери Art-i-Chok Design несуть в будинок тільки радість!

  Подивитися, як замислювався проект і порівняти з тим, що вийшло, ви можете, перейшовши за посиланням

  замовити проект

© 2005-2017 «Art-i-chok»