1. Главная
 2. Проекты
 3. Фото реализованых объектов
 4. Кальянная ART HOUSE

КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЕКТУ

РОЗРАХУВАТИ

Каль*янна ART HOUSE

 • Як до Вас звертатися:

  Ваш номер телефону:

  Ваш e-mail:

  Свобода, творчість, самовираження і відсутність обмежень - головні пріоритети сучасної молоді. Прагнучи відобразити їх у проекті кальянної, розташованої в серці столиці, дизайнери студії «Art-i-Сhok» постаралися вловити атмосферу великого міста і втілити її в приміщенні площею 400 м2. Інтер'єр вийшов зухвалим, контрастним, в чомусь навіть містичним, і в цьому привабливим для всіх, хто прагне натхнення і новизни від хорошого відпочинку.

  Art house стала третьою за рахунком кальянної, яку ми спроектовалі для власників бізнесу. Проте, концепція її дизайну відрізняється від інших проектів. Взявши за основу назву закладу, наші автори створили стильний індустріальний майданчик, який демонструє творчий початок і вражає несподіваними рішеннями та дизайном. Творчість без кордонів і рамок стала основою натхнення для розробки проекту. Пропонуємо вам поглянути на творчий процес реалізації дизайну цього інтер'єру на нашому YouTube-каналі.

  Функціонально кальянная розділена на три зони: зал зі звичайним баром, зал з кальянним баром, а також ігровий простір з відеоіграми. Інтер'єри всіх приміщень об'єднані загальною концепцією, що зв'язує воєдино грубу темну підлога, цегляну кладку і теплі жовті елементи. Підкоряючись законам стилю, ми активно використовували в декорі метал, сітчасті конструкції, і інші елементи індустріального стилю, брутальність яких відмінно відтіняють арт-об'єкти.

  Музою народження ідеї дизайну стала картина відомого художника в кітчевій інтерпретації. Зробивши такі полотна візитною карткою закладу, наші дизайнери показали, як безмежно може бути мистецтво у всіх своїх проявах. В інтер'єрі можна зустріти і елементи, які знайшли своє застосування абсолютно несподіваним чином - наприклад, обрубовка, гіпсова голова, виконана на основі екорше Гудона, яка зайняла своє місце в вигляді акцентного бра.

  Естетика індустріального стилю з'являється у всьому освітленні кальянної. З огляду на строгість дизайну і масштаб приміщення, на нього було покладено відразу кілька функцій: мета підсвічування - не тільки розділити територію на затишні зони, але і зіграти роль декору. Для цього використовувалися лаконічні групи люстр різного розміру, дротові бра, точкові настінні світильники і жовте підсвічування барної стійки. Дуже незвично виглядають жовті люмінесцентні нитки, що звисають зі стелі і вздовж стін: з одного боку, вони пожвавлюють інтер'єр, з іншого - підкреслюють атмосферу кам'яних джунглів.

  Arthouse - це інтер'єр контрастів. Тут протиставляються один одному не тільки кольору, фактури і площині, - сам задум спрямований на боротьбу з кліше в мисленні і позбавлення від стереотипів. Працюючи над проектом, дизайнери створили привабливу територію відпочинку, де знайдеться і затишний куточок для співрозмовників, і зручна зона для галасливої ​​компанії. Озираючись на результат дизайну інтер'єру, ми можемо сказати, що нам вдалося втілити арт-ідею в новому креативному закладі, яке безсумнівно стало родзинкою столиці.
  Подивитися, яким задумувався проект, ви можете, перейшовши за посиланням.

  замовити проект

© 2005-2017 «Art-i-chok»