КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЕКТУ

РОЗРАХУВАТИ

Кальяна Naricela Lounge

 • Як до Вас звертатися:

  Ваш номер телефону:

  Ваш e-mail:

   Як ви уявляєте собі місце, де можна легко і невимушено пускати кільця ароматного кальянного диму, попиваючи чай або коктейль, і при цьому відчувати себе абсолютно спокійно? Саме такий відпочинок пропонують кальянні усього світу. І стилістика закладу, починаючи від інтер'єру, музичного супроводу і закінчуючи різноманітністю закусок, підносить всі тонкощі східного відпочинку.

  Сучасний світ диктує нові правила і на заміну класичним мотивами Близького Сходу приходять нові рішення по облаштуванню кальянної - не менше комфортабельні і досить унікальні.

  Назва закладу говорить сама за себе, адже Naricela в перекладі з древневнеперсідского означає кальянна.

  Кальянна Naricela Lounge - місце, де дизайнери Art-i-Chok не намагалися стереотипно відтворювати атмосферу Арабських країн а-ля «намет і вишиті подушки», а вирішили піти від зворотного - об'єднати нитки і метал.

  У залі чітко простежуються елементи лофта: високі стелі, цегляна кладка, нештукатурені стіни і відкриті магістралі повітропроводів. Для гармонії і затишку закладу використовували поєднання теплого соснового дерева і холодного металу на столиках, стільниці та навіть стелі.

  Центральні елементи інтер'єру, а саме зони відпочинку утворюють правильні геометричні паралелі. Кожна з них об'єднує два м'які дивани в вугільно-чорній, шкіряній обшивці і стіл, на якому і розташовується сам кальян, а також супутні йому ласощі. Простір зоновано металевими конструкціями з натягнутими нитками, що відокремлює одне місце відпочинку від іншого і підкреслює загальну динаміку приміщення.

  При погляді на стелю бачимо покладену, необроблену, максимально натуральну дерев'яну дошку теплого відтінку, яка створює гру контрасту разом з темним забарвленням поверхні і чорної сіткою в металевих каркасах.

  На вікнах замість класичних штор віддали перевагу кореабельним канатам. На грубо забарвлених стінах - представлена ​​авторська техніка розпису. А ось підлога вимощена плиткою світлого кольору, на тлі якої чітко виділяються обриси темних меблів і декору.

  Барну стійку прикрашають металеві рами з підсвіченою сіткою рабиця. Досить сміливе і, порівняно, недороге рішення стало креативним доповненням загальної стилістики ресторації.

  Над барною стійкою в місцях розташування світильників були встановлені лампочки Едісона, які своїм теплим світлом буквально занурюють в атмосферу релаксу і змушують повністю розслабиться. В кальяній освітлення відіграє важливу роль і налаштовує гостя на відпочинок і відчуття умиротворення.

  Проте, серед сучасного лофт все-таки знайшлася східна родзинка - перський килим з логотипом закладу Naricela Lounge.

  У цьому місці все зроблено так, щоб кожен відвідувач міг відчути себе вільно і невимушено, відволіктися від повсякденних турбот і швидкого руху мегаполісу.

  Реалізація повністю відповідає візуалізованому проекту. При його розробці сміливі пропозиції дизайнерів об'єднувалися, немов пазли, з креативними ідеями замовників. Засновники кальянної Naricela Lounge - це молода завзята команда з новаторськими ідеями і творчим мисленням.

  Наостанок, слід зауважити, що від початку проекту до відкриття закладу у нас було ... 25 днів. Ми працювали на результат, а й процес був не менш важливий і цікавий. Це була передноворічна гонка з часом. Щогодини був доріг і всі, хто міг, допомагали і брали участь.

  Дякуємо колективу Naricela Lounge, ми багато чому у вас навчилися. Головне - вірити в свою мрію!

  З проектними рішеннями ознайомтеся ТУТ

  замовити проект

© 2005-2017 «Art-i-chok»