Yorkton в Green Hills

 • Як до Вас звертатися:

  Ваш номер телефону:

  Ваш e-mail:

  Традиційним завданням для дизайнерів Artichok Design стало створити для молодої пари їх мрію. А саме котедж в англійському стилі - м'який диван, камін, чашка гарячого чаю, атмосфера тепла і затишку. За основу був узятий типовий проект Green Hills - Yorkton і грамотно перетворений в сучасний, респектабельний, стриманий будинок з елементами дизайну, характерними стилю старої доброї Англії. 

  В процесі роботи постійно вирішувалися складні завдання: відповідно до побажань замовника стандартний дизайн варто було б подати в зовсім іншому варіанті - свіжому, молодіжному, адаптованим до запитів сучасності. Навмисну ​​холодність колоніального англійського стилю потрібно пом'якшити, щоб прибрати наліт кабінетної строгості, при цьому зберегти загальний настрій британської класики.

  Вдалим рішенням стало широке використання шпонованих панелей. Спочатку замислювалося просто осучаснити ними дизайн, використавши в обробці стін і стель (кесони в холі на першому поверсі стали прекрасним рішенням нетрадиційного використання традиційного матеріалу). Однак, за допомогою панелей було вирішено й інше завдання, другорядне - зробити інтер'єр стійким і надійним в експлуатації (в будинку живе маленька дитина).

  Майбутнім господарям було представлено три варіанти «острівної» кухні. У всіх випадках центром є світлі меблі GEDCUCINE - вони відмінно вписуються в атмосферу заміського будинку і гармонійно доповнюють інтер'єр приміщення. Чітко виділені зони кухні та їдальні, світильники над барною стійкою, велике вікно, що забезпечує хороше природне освітлення - легко і ненав'язливо відчувається настрій сімейного вогнища, ґрунтовності, надійності.

   У дизайні спальні для створення спокійної і ненав'язливої ​​атмосфери використовувалися м'які, плавні лінії. Стильний світильник відмінно поєднується зі справжніми свічниками. Двоспальне ліжко від Ferretti e Ferretti вдало виділена білими тумбочками. В обробці широко використані рослинні мотиви, що надає приміщенню нотки романтичної елегантності.

  Санвузли оформлені з розумно допустимим шиком. Стіни декоровані розкішної сірої плиткою Atlas Concorde Marvel Pro - тонкі білі прожилки на стриманому благородному мармурі. Дзеркальний стелаж для рушників і приємних дрібниць - особливий акцент, що говорить про затишок і функціональну продуманості.

  У заміському котеджі вдалося створити максимально комфортні апартаменти, наповнені духом сучасного лондонського особняка. Меблі з натурального дуба та шпоновані стінові панелі задають загальний характер приміщень, привносячи повне відчуття надійності, наступності, довговічності.

  Перейнятися атмосферою проекту пропонуємо на нашому Youtube каналі

  замовити проект
 • Студіо

 • Домашній кінотеатр

 • Коридор та сходи

 • Ванна кімната

© 2005-2017 «Art-i-chok»