ГоловнаПослугиАвторський нагляд

КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЕКТУ

РОЗРАХУВАТИ

Авторський нагляд

Не нашли то что искали?
Звоните мы подскажем

044 451 85 46

Заявка на услугу
Заполните все поля в форме, и наш менеджер свяжется с Вами
Как к Вам обращаться *
Ваш номер телефона *
Ваш e-mail *
Что Вас интересует *
Пожелания

Часто при прийомі різного роду будівельних об'єктів виявляються проблеми і помилки, виправлення яких може коштувати замовнику чималих грошей. Щоб не допустити подібного, необхідний авторський контроль над дотриманням затвердженого дизайнерського проекту. Вибір послуги авторський нагляд дизайнера в студії «Art-i-chok» дозволить знизити рівень ризику при реалізації проекту і підвищить для замовника ймовірність отримати саме те, що їм було задумано.

Що входить в авторський нагляд?

Відразу варто відзначити, що авторський нагляд складається з двох частин, в першу з яких входить вибір оздоблювальних матеріалів і всього, що згодом стане частиною специфікації проекту. Тому вся інформація повинна бути повною і вичерпною.

У другу частину входить безпосередній нагляд за втіленням проекту в реальність, включаючи обговорення з фахівцями всіх нюансів початкового етапу і наступного контролю їх виконання. При цьому мова не йде про перевірку якості або технічних параметрів.

У великих проектах, таких як офісні та торгові центри, спортивні або фітнес-клуби потрібно також зведення всієї інформації від суміжних організацій в єдині креслення. Завданням дизайнера в цьому випадку є, ​​враховуючи канальне кондиціонування, каналізацію, опалення та інші складові будь-якого проекту, не нашкодити його технічної складової своїми ідеями.

У роботу дизайнера входить:

Відвідування об'єкта будівництва з метою порівняння фактично проведених робіт з проектною документацією, кресленнями або кошторисом.

Фіксація всіх виявлених при перевірці недоліків і відступів від проекту.
Контроль над внесенням відповідних змін з метою усунення зафіксованих раніше недоліків.
Помилки з боку замовника

Груба помилка, чинена основною масою замовників, - відмова від організації авторського нагляду проекту. Контролювати виконання робіт та їх відповідність проектній документації, стежити за дотриманням якості матеріалів та їх своєчасними поставками - справа вимотуюча. Непідготовленій людині складно впоратися з комплексом робіт, що входять в авторський нагляд. Дизайн проект вимагає грамотного і грунтовного підходу.

Друга важлива помилка - недостатній рівень довіри клієнта до дизайнера. Звичайно, професіонал володіє необхідним багажем технічних знань, але звішувати на нього всі проблеми в разі некваліфікованих дій будівельників - неправильно. Авторський нагляд, ціна якого може варіюватися в залежності від умов проекту, - це контроль над відповідністю робіт дизайн проекту, а не над дотриманням якісного виконання технологічних процесів. Цю функцію на будмайданчику повинен нести прораб.

Що враховується при розрахунку вартості авторського нагляду?

На вартість авторського нагляду впливають як терміни здачі об'єкта, так і необхідна частота виїзду дизайнера на об'єкт, а також від того, наскільки місце будівництва віддалене від Києва.

Як правило, в Києві при площі квартири в 150 м. Кв. вартість послуг авторського нагляду складе 600 гр.за один виїзд на об'єкт. При укладенні договору дизайнер зможе виїжджати на об'єкт 2-3 рази на тиждень, що при аналогічних параметрах площі об'єкта обійдеться замовнику приблизно в 4000 гр. на місяць. 

Компанія «Art-i-Chok» надає не тільки послуги з авторського нагляду, але і займається ремонтно-будівельними роботами. При замовленні обох послуг, перша забезпечується абсолютно безкоштовно. У нашій організації працюють тільки майстри своєї справи, які ніколи не будуть відхилятися від креслень для полегшення своєї роботи, а їх досвід і професіоналізм дозволяє впоратися з проектами будь-якої складності.

На фото - Білоусова Інна - архітектор зі стажем, здійснює авторський нагляд за поточним проектом в котеджному містечку "Green Hills"

 

Розповісти друзям

© 2005-2017 «Art-i-chok»