1. Главная
  2. Услуги
  3. Дизайн офисов

КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЕКТУ

РОЗРАХУВАТИ

Дизайн офісів

Не нашли то что искали?
Звоните мы подскажем

044 451 85 46

Заявка на услугу
Заполните все поля в форме, и наш менеджер свяжется с Вами
Как к Вам обращаться *
Ваш номер телефона *
Ваш e-mail *
Что Вас интересует *
Пожелания

Інтер'єр офісу будь-якої компанії - це її справжнє обличчя. Хочете зробити його привабливим для партнерів, співробітників і клієнтів? Не знаєте, як вигідно поєднати естетику і функціональність в оформленні приміщення?
Все логічно, адже підбір колірної гами, стільців та освітлення - це не Ваша робота. Але саме Ви повинні доручити це важливе завдання тим, хто впорається з ним на всі 100%. Адже ретельно продуманий дизайн інтер'єру офісного кабінету - це половина успіху всієї компанії. Як мінімум.
Отже, Вам потрібні сумлінні фахівці в сфері дизайну. Вони повинні втілити філософію роботи компанії в інтер'єрі, зробити його максимально комфортабельним і ефектним. Кожна деталь кабінетів буде радувати око і надихати на роботу - як Вас, так і всіх співробітників. Постійні і потенційні клієнти будуть прагнути до співпраці саме з Вами.
Хочете зробити офіс краще і заробляти в ньому більше? Тоді Ви потрапили в правильне місце і в правильний час. Компанія «Art-i-Chok» пропонує Вам дизайн інтер'єру офісів у Києві від кращих спеціалістів і експертів даній області.
Ми створюємо стиль, функціональність і мотивуючу атмосферу в одному приміщенні. Дизайн інтер'єру офісу Київ від «Art-i-Chok» приводить у захват навіть самих незворушних індивідуумів. Ваш офіс краще будь-якого магніту зможе притягнути до себе аудиторію нових клієнтів, гроші і повагу співробітників.

Вкладемо в Ваш інтер'єр душу, а не тільки гроші
Грамотно оформлене приміщення зробить Вам рекламу краще будь-яких білбордів та банерів! Новий дизайн інтер'єру офісу буде сприяти пробудженню "бойового духу" працівників і підвищенню Вашого іміджу. І що не крутіть, а й для Вас кожен робочий день стане набагато легше і приємніше!
Яким повинен бути ідеальний офіс? Ми проаналізували статистику і зробили такі висновки.

Максимально стильний і функціональний офіс повинен бути:

  • 1. Комфортним для співробітників;
  • 2. Привабливим для партнерів, клієнтів та відвідувачів;
  • 3. Ергономічним і безпечним в процесі роботи;
  • 4. Відображати кращі сторони компанії;
  • 5. Вигідно виділятися на тлі конкурентів.

Дизайн проект інтер'єру офісу компанії від «Art-i-Chok» - це оптимальне співвідношення стилю, зручності, привабливості та витрачених коштів. Ми зробимо свою роботу в чітко домовлені терміни і за всіма правилами створення ідеального офісу.

Вартість дизайну інтер'єру офісу
Природно, Вас цікавить ціна наших послуг. Можемо сміливо запевнити Вас, що новий офіс Вашої компанії в одну мить покриє ці витрати. Ми пропонуємо адекватні розцінки за свою роботу. У нас Ви можете замовити дизайн інтер'єру для маленького офісу за таку ж смішну ціну. Якщо ж Ви хочете створити розкішну, а не просто комфортну обстановку в офісі - ми зробимо це.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і ситуації - це наше золоте правило. Дизайн інтер'єру в офісі ціна Вам точно сподобається в «Art-i-Chok». Навіть у такий непростий час, як зараз, Ви спокійно можете дозволити собі новий дизайн офісу. Той, хто вкладає, завжди отримує більше!
Ми чекаємо Вас в нашому офісі за адресою: Київ, вул. Лаврська 16 Б.
Або телефонуйте прямо зараз:
(044) 451-85-46
(067) 936-99-30
(097) 437-12-27

Розповісти друзям

© 2005-2017 «Art-i-chok»