ГоловнаПослугиПерепланування

КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЕКТУ

РОЗРАХУВАТИ

Перепланування

Не нашли то что искали?
Звоните мы подскажем

044 451 85 46

Заявка на услугу
Заполните все поля в форме, и наш менеджер свяжется с Вами
Как к Вам обращаться *
Ваш номер телефона *
Ваш e-mail *
Что Вас интересует *
Пожелания

Мій дім - моє планування

Планування в сучасних новобудовах вигідно відрізняються від планувань давніх малометражок з крихітними кухнями і відсутністю підсобних приміщень. На щастя, ми поступово рухаємося до індивідуального підходу у всьому, в тому числі і в інтер'єрах. Як би не старалися архітектори, але в однакових поверхових плануваннях складно врахувати смаки і побажання всіх майбутніх мешканців.

Грамотно виконані перепланування типових квартир в поєднанні з творчим підходом дизайнера допоможуть створити комфортне і затишне житлове приміщення. Особливо це важливо в квартирах з невеликою площею, де на рахунку кожен «корисний» сантиметр.

При проектуванні житлових будинків враховуються встановлені законодавством норми і вимоги. Але в процесі роботи над проектом, як і в будь-якій справі, можливі недоліки. Наприклад, нелогічний розподіл метражу між житловими і нежитловими приміщеннями або невиправдано великі лоджії і коридори в порівнянні з невеликими кухнями, спальнями і вітальнями. Вирішити подібні проблеми можливе за допомогою перепланування квартири.

допісля

Правила індивідуального планування

Дизайн перепланування квартир та ідеї, які народжуються в уяві замовників, виконати часом неможливо, оскільки норми архітектурно-будівельного контролю непорушні і порушення їх - це, перш за все, удар по безпеці самих мешканців. Замовити дизайн проект перепланування квартири у професіоналів - оптимальне і вірне рішення, яке в підсумку буде і самим економічно вигідним.

Проектування перепланування повинно здійснюватися з дотриманням єдиних вимог.

Зміни фасадів будівлі неприпустимі. Якщо важливо, наприклад, наявність французької або англійської вікна, то краще шукати спочатку планування, в якій вони передбачені проектом. Монтаж зовнішніх блоків, кондиціонерів і антен супутникового телебачення на фасадній стороні будівлі також відноситься до змін фасаду і тому неприпустимий.
Демонтаж несучих перегородок категорично заборонений.
Приєднання лоджій і балконів до житлових приміщень неприпустимо в разі, якщо воно тягне за собою демонтаж зовнішніх стін.
Заборонено розміщення санвузла над житловими приміщеннями сусідів знизу.
Чи не дозволяється зносити міжповерхові перекриття при вертикальному з'єднанні квартир.
Накладено заборону на демонтаж вентиляційних шахт і коробів, а також на внесення будь-яких змін в їх конструкцію.
Дозволено при утепленні лоджій і балконів установка радіаторів, але при цьому не можна виносити опалювальні прилади з прилеглих кімнат.
Освітленість і висота житлових приміщень також регламентована і не може суттєво зменшуватися.
Розробка проекту перепланування квартири - справа, що вимагає ретельного опрацювання та погодження в бюро технічної інвентаризації - БТІ. Незважаючи на деякі зміни, основними функціями даної організації залишилися наступні:

проведення експертної оцінки (інженер приходить у зручний для вас час, при цьому робота експерта заздалегідь офіційно оплачується);
видача, оформлення, переоформлення технічних паспортів;
проведення технічної інвентаризації будь-яких будівель і споруд, офісів, житлових будинків, квартир.
Тоді не виникне жодних проблем при оформленні дарчих, заповітів, угод купівлі-продажу або у разі необхідності отримання кредитів під заставу квартири. А приміщення буде максимально адаптовано під спосіб життя і потреби господарів.

Розповісти друзям

© 2005-2017 «Art-i-chok»