ГоловнаПослугиВізуалізація проекту

КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЕКТУ

РОЗРАХУВАТИ

Візуалізація проекту

Не нашли то что искали?
Звоните мы подскажем

044 451 85 46

Заявка на услугу
Заполните все поля в форме, и наш менеджер свяжется с Вами
Как к Вам обращаться *
Ваш номер телефона *
Ваш e-mail *
Что Вас интересует *
Пожелания

Передчуття краси

Що є одним з критеріїв професіоналізму роботи дизайнера? Перш за все, це відповідність очікувань замовника та отримання результату. Для того щоб вийшло саме те, що було заплановано, важливо скрупульозно опрацювати всі деталі в кресленнях і відобразити це в ескізах.

Чим детальніше буде представлений інтер'єр майбутніх приміщень, тим легше буде зрозуміти замовнику, наскільки плановане відповідає образу в його уяві. А увага до дрібниць допоможе уникнути помилок при ремонтно-будівельних роботах на етапі реалізації проекту.

Віртуальний інструмент втілення ідеї

  Візуалізація дизайну інтер'єру є одним з інструментів попереднього втілення задуманого інтер'єру в віртуальному просторі, який допомагає представити клієнтові:

правильно і раціонально підібрані форми і пропорції;
гармонійність пропорцій заданого приміщення і габаритів обраних меблів і світильників;
максимально вдале використання цветосочетаний;
поєднання фактур обробки стін, підлогових покриттів, меблів та текстилю.
Якісно виконаний дизайн інтер'єру 3d з першого погляду можна навіть прийняти за фотографію, оскільки зображення максимально наближене до майбутньої реальності.

Створення візуалізації - гарантія успіху

Залежно від уподобань замовника дизайнер вибирає спосіб, як краще донести свої ідеї - створити 3d дизайн квартири або виконати вручну ескіз. Ручна графіка виконується художником, і коштує дорожче комп'ютерної графіки, в залежності від почерку художника і стилю подачі, може спотворюватися колір і пропорції. Тому ми рекомендуємо 3d графіком.

На першому етапі 3d дизайн квартир створюється тільки за кресленнями, тобто в програмі 3D MAX формується простір інтер'єру з правильною геометрією розмірів приміщення, вікнами, дверима, існуючими особливостями даного простору.

Надалі створене віртуальне приміщення наповнюється меблями, на всі поверхні накладається колір і фактура, текстури на підібрані матеріали - на плитку, паркетну дошку, стіни. Налаштовуються і фізично прораховуються програмою відображення в дзеркалах і на глянці, матеріали передаються максимально реалістично. 3D MAX дозволяє створити живий інтер'єр при денному та вечірньому освітленні.

3d дизайн інтер'єру - задоволення недешеве, тому краще його робити на етапі, коли затверджена схема розстановки меблів, обрані колекції плитки, шпалер, світильників і схвалені інші оздоблювальні матеріали, а головне - обрані комплекти меблів.

Студія «Art-i-chok» використовує комп'ютерну візуалізацію, оскільки вона своєю очевидною оригінальністю, наочністю і максимальною реалістичністю допомагає клієнту говорити «на одній мові» з дизайнером і бачити все плюси і мінуси обраного рішення.

Подібний дизайн інтер'єрів також може допомогти тим людям, які самі вирішили зайнятися оформленням квартири, чого ми, звичайно, не рекомендуємо. Але у випадку консультацій з професіоналами і попереднього створення візуалізацій - чому ні? Наша 3d дизайн студія допоможе побачити помилки раніше, ніж будуть закуплені всі матеріали і робочі приступлять до обробки.

3д дизайн квартир дозволяє привідкрити віртуальну дверцята в ваш реальний світ.

Розповісти друзям

© 2005-2017 «Art-i-chok»